Sweet Decor Dekoracje Cukiernicze również dołączył do nas!

Firma powstała w 1992 roku oferująca towary spożywcze jak również produkty do dekoracji ciast i tortów.

Z biegiem czasu oferta produktowa została wzbogacona o kolejne znane i lubiane marki. Z czasem zapoczątkowano działalność sklepu internetowego, który do dnia dzisiejszego cieszy się ogromną popularnością wśród cukierników w Polsce jak i za granicą.

Akademia Sweet Decor – w roku 2013 powstało nowoczesne Centrum Szkoleniowe, gdzie prowadzone są szkolenia dla pasjonatów cukiernictwa, realizując usługi na najwyższym poziomie o czym świadczy również posiadany przez nas certyfikat jakości ISO 9001-2015.

To właśnie miłość do cukiernictwa, pasja i zaangażowanie sprawiły, że stała się ona jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek cukierniczych w Polsce. Współpracują z najlepszą kadrą cukierników, kucharzy, barmanów i baristów. Ich ofertę kierują zarówno do profesjonalistów jak i amatorów chcących uczyć się od najlepszych i rozwijać swoje umiejętności.

Prowadzimy szkolenia stacjonarne i wyjazdowe, otwarte oraz zamknięte, dla osób indywidualnych, firm i instytucji.

A już 8. grudnia nasze finalistki pod okiem Tomasza Dudka z Sweet Decor Dekoracje Cukiernicze przeprowadzą wypieki pierników na akcję charytatywną na rzecz Fundacja Mam Marzenie!

WWW: https://www.sweetdecor.pl/
FB: Sweet Decor Dekoracje Cukiernicze
IG: instagram.com/sweetdecor.pl/
WWW: https://akademia.sweetdecor.pl

Podobne wpisy