MAKE UP STAR złotym sponsorem konkursu!

Kursantki i absolwentki szkoły odpowiadają w tym roku za makijaże finalistek podczas sesji zdjęciowej oraz gal finałowych

MAKE UP STAR to policealna szkoła wizażu i charakteryzacji, która prowadzi naukę na kierunkach dwuletnich i rocznych oraz kursy i warsztaty z zakresu wizażu, charakteryzacji, stylizacji i stylizacji włosów. Szkoła istnieje od 2006 roku i kształci na podstawie autorskiego programu nauczania, który został dopasowany do szybko zmieniającego się rynku beauty.

MAKE UP STAR to szkoła wizażu i charakteryzacji, która zagwarantuje Ci naukę na najwyższym poziomie, a twoje wykształcenie zostanie potwierdzone dokumentami uprawniającymi do pracy w zawodzie.

Aktualnie prowadzą rekrutację na nowy rok szkolny. Zajęcia rozpoczną się w drugiej połowie września. Przyjmują zapisy na kierunki dwuletnie i roczne -> https://www.szkolawizazu.pl/kat-341,o-szkole.html.

Prowadzą rówież obecnie zapisy na Intensywne zawodowe kursy wizażu z modelkami -> https://www.szkolawizazu.pl/intensywny-zawodowy-kurs….

FB: MAKE UP STAR
IG: instagram.com/szkola_makeupstar/
Tik Tok: tiktok.com/@szkola_makeupstar
WWW: https://www.szkolawizazu.pl/

Podobne wpisy