Beauty Art – Szkoły wizażu Beaty Małachowskiej sponsorem konkursu!

Ta prestiżowa szkoła i jej uczennice odpowiadają za makijaże naszych finalistek konkursu podczas sesji zdjęciowych oraz finału konkursu!

Założycielem i dyrektorem szkoły jest mgr Beata Małachowska, która swoją wiedzę w zakresie kosmetyki, wizażu i stylizacji zdobywała we Francji i Niemczech.

Szkoła „BEAUTY-ART” istnieje na rynku Polskim już 30 lat. Jest pierwszą placówką powstałą w Polsce kształcącą wizażystów i stylistów wizerunku. Szkoła cieszy się ogromnym powodzeniem wśród miłośników sztuki makijażu.

Dzięki rozległym kontaktom szkoły uczennice już w trakcie nauki uczestniczą w sesjach zdjęciowych i pokazach makijażu w prestiżowych perfumeriach zdobywając niezbędne w tej branży doświadczenie i kontakty.

Zajęcia i warsztaty prowadzone są przez współpracujących ze szkołą wybitnych makijażystów, stylistów, charakteryzatorów teatralnych, telewizyjnych, filmowych, fotografików i projektantów mody. Absolwenci szkoły pracują dla renomowanych firm kosmetycznych, telewizji, czasopism kobiecych, świata mody i reklamy oraz na potrzeby show-biznesu w kraju i za granicą.

FB: Beauty Art – Szkoły wizażu Beaty Małachowskiej
IG: instagram.com/beautyart_pl/
WWW: http://www.beautyart.pl

Podobne wpisy