Data urodzenia – 23/02/2005 || Miejscowość – Sońsk

O sobie:

Jestem osobą pełną energii i euforii. Chętnie angażuję się we wszystkie akcje które mają na celu jakąkolwiek pomoc. Uwielbiam także przebywać na świeżym powietrzu, zajmować się moją dużą kolekcją roślin oraz zawsze znajdę chwile czasu na sprawdzenie nowinek ze świata mody.

Dlaczego wzięłaś udział w konkursie?

Wzięłam udział w konkursie, ponieważ od dziecka chciałam wsiąść udział w takim konkursie oraz pozwoli mi to być może wkroczyć w świat modelingu.

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Nastolatek Woj. Mazowieckiego?

Jako pretendentka do korony Miss Nastolatek Woj. Mazowieckiego bardzo chciałabym pokazać że marzenia są po to by je spełniać, niezależnie od naszego pochodzenia czy trudności jakie stoją nam na drodze.

Jaka jest idealna Miss?

Każda kobieta jest wyjątkowa na swój sposób. Ale moim zdaniem powinna być osobą szlachetną, uczciwą i empatyczną . Zdecydowanie inteligenta i oczytana. Idealna Miss to taka która posiada ciekawą osobowość, abyśmy mogli ją zapamiętać na długo.

Jakie jest Twoje największe marzenie?

Moim największym marzeniem jest to żeby w życiu zajmować się tym co lubię czyli modelingiem oraz to żeby moi rodzice zawsze byli dumni ze swojej córki.

Kto jest Twoim autorytetem?

Myśle że zdecydowanie mogę powiedzieć że moi rodzice, ponieważ nieważne ile razy w życiu potknęła i się noga albo ktoś podciął im skrzydła to zawsze to za każdym razem zachowywali zimną krew i i przede wszystkim nigdy się nie poddali w realizacji swoich marzeń i celów.

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czym chciałabyś być?

Zdecydowanie duchem.

Jaką supermoc chciałabyś mieć?

Jeśli miałabym wybrać jedną supermoc to było by to uzdrawianie dotykiem.

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują?

Skromna, ambitna, charyzmatyczna.

Co jest największym, dotychczasowym sukcesem?

Moim największym dotychczasowym sukcesem jest już to że dostałam się do finału ale również to że zaledwie w pół roku moje największe marzenie zaczęło się spełniać.

Gdzie widzisz się za 10 lat?

Za 10 lat widzę się w swojej wymarzonej pracy oraz osoba która dalej spełnia marzenia.

Jakie cechy charakteru chciałabyś w sobie zmienić i dlaczego?

Napewno brak częstego okazywania uczyć moim bliskim takich np. jak wdzięczność czy po prostu miłość. Drugą cechą którą bym zmieniła to napewno bycie upartym bo nie zawsze jest mi łatwo wytłumaczyć co jest dla mnie lepszym rozwiązaniem niż własna myśl.

Jesteś wyjątkowa, ponieważ… ?

Ponieważ umiem wybaczać oraz nie jestem samolubna jak większość społeczeństwa w tych czasach. Po prostu jestem sobą.