Data urodzenia – 30/12/1998 || Miejscowość – Łosice

O sobie:

Jestem na drugim roku studiów magisterskich na dwóch kierunkach – Analityki gospodarczej na UMCS w Lublinie. Ponadto jestem Wiceprezesem zarządu w Wyhoduj Sam – innowacyjnym projekcie, gdzie można mieć swoje zdalne ogródki, które można kontrolować z poziomu aplikacji. W wolnych chwilach pracuję jako modelka, a także pomagam staram się choć trochę rodzicom w gospodarstwie, a jest to prawdziwy owocowy raj. Uwielbiam również aktywnie spędzać czas ze swoimi najbliższymi, przygotowywać smakowitości w kuchni. Sądzę ze nic nie dzieję się bez przyczyny i to, że jestem w tym konkursie ma swój głęboki sens.

Dlaczego wzięłaś udział w konkursie?

Wzięłam udział w konkursie, ponieważ uwielbiam nowe wyzwania i lubię wartościowo spędzać czas, a wiem ze tutaj będzie warto 🙂

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Woj. Mazowieckiego?

Ponieważ jestem empatyczna, pozytywna, uśmiechnięta, inteligentna, a także potrafię się zachować w każdej sytuacji. Chciałabym również pokazać osobom niewierzącym w siebie i pochodzącym również z małych miejscowości, że mogą osiągnąć wiele.

Jaka jest idealna Miss?

Idealna Miss powinna być przede wszystkim przykładem dla innych! Z kulturą osobistą, reprezentować wartości, być empatyczna, pomagać innym, nie zadzierać nosa! Powinna być przede wszystkim dobra i powinno z niej bić takie ciepło!

Jakie jest Twoje największe marzenie?

Aktualnie być szczęśliwa tu i teraz! Spełniać się zawodowo! A w przyszłości mieć zdrową rodzinę, fantastycznych ludzi dookoła, którzy będą zawsze przy mnie niezależnie od sytuacji. Być niezależną finansowo kobietą, spełnioną zawodowo. Zwiedzać świat.

Kto jest Twoim autorytetem?

Największym autorytetem jest dla mnie moja mama, która potrafi pokonać wszelkie przeszkody, aby osiągnąć wyznaczony cel. Dodatkowo jest osobą, która lubi pomagać innym i mimo trudności się nie poddaje. 

W moim życiu dużą rolę odgrywa również Jan Paweł II, a szczególnie jego myśl „Żeby wymagać od siebie, nawet jeżeli inni nie wymagają”

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czym chciałabyś być?

Jeśli nie człowiekiem, to wydaję mi się, że chciałabym być ptakiem. Unosić się w przestworzach, oglądać piękny świat z góry, przemieszczać się bez zastanowienia. Jest to taki symbol swobody, wolności.

Jaką supermoc chciałabyś mieć?

Wydaje mi się, że moc uzdrawiania byłaby najlepszą super mocą…Widząc bezradność, płacz i smutek osób chorych, szczególnie dzieci i ich rodzin nie da się przejść obok nich obojętnie. Tyle akcji i próśb o pomoc/sfinansowanie kosztownego leczenia, serce aż boli. Mam niestety okazję widzieć to z bliska i wiem jaki to jest ból i rozpacz.

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują?

Empatyczna – Staram się pomagać ludziom, którzy tego potrzebują i na tyle ile mogę. Jeśli mam taką okazję to włączam się w różne akcje charytatywne.
Pozytywna – W każdej sytuacji widzę promyczek nadziei, a u mnie „szklanka zawsze jest do połowy pełna”.
Otwarta – Jestem zawsze gotowa na nowe przygody, sytuacje, ludzi, doznania. Uwielbiam rozmawiać z ludźmi, poznawać ich.

Co jest największym, dotychczasowym sukcesem?

Moim największym dotychczasowym sukcesem to chyba łączenie wielu obowiązków razem ze sobą! Praca jako Wiceprezes zarządu, studia magisterskie, modeling, sprawy prywatne. O wszystko staram się dbać, aby było jak najlepiej dla wszystkich, aby nikt ani nic nie ucierpiało z powodu innych spraw. Ale wychodzę z założenia ze jakim człowiekiem jesteś, takimi tez ludźmi się otaczasz 🙂

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą?

Chyba macierzyństwo, ponieważ inne cechy np. większa uczuciowość, wrażliwość czy zainteresowanie modą i tym podobne, obecnie nie podlegają identyfikacji płciowej (kobiecość – męskość). Macierzyństwo to przekazanie życia, dbanie i troska o nie.

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej?

W ciągu kilku miesięcy straciłam w wypadkach 4 przyjaciół, co uświadomiło mi boleśnie kruchość życia ludzkiego i nauczyło mnie doceniać każdą chwilę spędzoną z bliskimi i życie w ogóle.

Gdzie widzisz się za 10 lat?

Zrealizowana w roli modelki, prezenterka telewizyjna mająca u boku kochającą rodzinę, zwiedzająca świat, współwłaścicielka ekologicznej przetwórni owoców o zasięgu międzynarodowym, a także spełniająca się pani Wiceprezes spółki Wyhoduj Sam.

Jakie cechy charakteru chciałabyś w sobie zmienić i dlaczego?

Brak punktualności i zostawianie wszystkiego na deadline.

Jesteś wyjątkowa, ponieważ… ?

…wszędzie gdzie się pojawiam emanuję dobrą energią i mój pozytywny stosunek do życia udziela się innym. Może to banalne, ale potrafię dać innym radość i wyciągnąć ich z dołka, pokazać inną perspektywę. Nakręcam i motywuję innych do działania.

Czym jest dla Ciebie „siła kobiet”?

Siła kobiet jest czymś niezwykłym! Możemy razem przezwyciężyć każdy, najmniejszy problemik, nic nie stoi nam na przeszkodzie. Każda kobieta jest inna, ma swoje doświadczenia, także żadna kobieta żadnej krzywdy zrobić nie powinna.