Data urodzenia – 13/01/2005 || Miejscowość – Ligowo

O sobie:

Obecnie chodzę do trzeciej klasy liceum, na profil matematyczno-geograficzny. Kocham podróżować, poznawać różną kulturę i spotykać nowe osoby. Od niedawna interesuję się modelingiem. Swoją przyszłość chciałabym w jakiś sposób powiązać z tymi dwoma dziedzinami.

Dlaczego wzięłaś udział w konkursie?

Zgłosiłam się do konkursu, żeby przeżyć coś nowego i przełamać pewne osobiste bariery. W przyszłości chciałabym spróbować swoich sił w modelingu, dlatego też udział w MISS może pomóc mi zdobyć nowe doświadczenie i sprawdzić swoje możliwości.

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Nastolatek Woj. Mazowieckiego?

Powinnam zostać Miss Nastolatek Woj. Mazowieckiego, ponieważ jestem świadoma swojej wartości i uważam, że nie tylko istotne jest piękno zewnętrzne, ale również liczy się to jacy jesteśmy w środku i jak traktujemy drugiego człowieka.

Jaka jest idealna Miss?

Uważam, że idealna Miss to kobieta znająca swoją wartość i wierząca w siebie. Posiadająca piękno zewnętrzne, ale przede wszystkim wewnętrzne. Miss powinna być odważna, ambitna, sprawiedliwa i tolerancyjna.

Jakie jest Twoje największe marzenie?

Moim największym marzeniem jest podążanie zawsze w życiu prawidłową drogą, bycie dobrym i szczęśliwym człowiekiem. Co więcej chciałabym zwiedzić cały Świat.

Kto jest Twoim autorytetem?

Moim autorytetem są moi rodzice. To oni wskazują mi drogę jak być najlepszą wersją siebie. Poświęcili wiele, abym miała jak najlepiej. Zawsze byli i są dla mnie wsparciem i wiem, że mogę na nich liczyć. To dzięki nim wiem, że jestem wyjątkowa.

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czym chciałabyś być?

Gdybym nie była człowiekiem, chciałabym być drzewem, które jest symbolem stabilności i siły. Drzewem, które powoli rośnie, staje się coraz bardziej potężne, obserwuje w ciszy i spokoju świat, który go otacza.

Jaką supermoc chciałabyś mieć?

Chciałabym mieć moc uzdrawiania każdego, kto tego potrzebuje. Dzięki temu zmniejszyłabym ilość cierpienia jaka występuje na świecie.

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują?

Ambitna, spontaniczna, ciekawa świata.

Co jest największym, dotychczasowym sukcesem?

Moim największym dotychczasowym sukcesem jest to, że nauczyłam się doceniać to co mam i co mnie otacza. Potrafię być wdzięczna za to co daje mi życie i cenić każdą jego chwilę.

Gdzie widzisz się za 10 lat?

Za 10 lat widzę siebie jako kobietę silną i niezależną. Kobietę, która osiągnęła już nie jeden sukces, wciąż się rozwija i pokonuje każdą życiową przeszkodę.

Jakie cechy charakteru chciałabyś w sobie zmienić i dlaczego?

Chciałabym być bardziej pewna siebie i konsekwentna w swoich postanowieniach. Obawa przed opinią innych nie powinna ograniczać mnie w swoich działaniach.

Jesteś wyjątkowa, ponieważ… ?

Uważam, że każdy jest na swój sposób wyjątkowy.