Data urodzenia – 30/12/2002 || Miejscowość – Warszawa

O sobie:

Trenuje piłkę ręczną, na co dzień studiuje, moją pasją jest sport i od niedawna foto modeling. Mam 20 lat, a w przyszłości planuje pracować ze zwierzętami jako weterynarz. Od urodzenia mieszkam w Warszawie i tu jest całe moje życie 🙂

Dlaczego wzięłaś udział w konkursie?

Moim zdaniem, konkurs Miss daje super perspektywy na rozwój w przyszłości w branży modelingowej i zaistnienie na rynku. To także świetna możliwość poznania nowych ludzi 🙂

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss m. st. Warszawy?

Myślę, że dałoby mi to wiele perspektyw na przyszłość, jeśli chodzi o prace jako modelka, w której chciałabym się bardzo rozwijać. Dużo pracy przede mną, a zostanie Miss dałoby mi dobry start.

Jaka jest idealna Miss?

Dobroczynna, elegancka, asertywna.

Jakie jest Twoje największe marzenie?

Złoty medal na Mistrzostwach Polski w Piłce Ręcznej Plażowej, zdobyty z moja najlepszą i ukochaną drużyną.

Kto jest Twoim autorytetem?

Moja mama, wiele przeszła w życiu i jest bardzo silną kobietą, z której biorę przykład, dużo mnie w życiu nauczyła. Bardzo mnie wspiera i nie wyobrażam sobie życia bez niej.

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czym chciałabyś być?

Mogłabym być kotkiem, spać całe dnie i mieć wieczne wakacje 😉

Jaką supermoc chciałabyś mieć?

Zdecydowanie uzdrawiania ludzi, ze względu na śmiertelne choroby straciłam wielu moich bliskich i bardzo chciałabym mieć moc uratowania ludzi, których zdrowie i życie jest na krawędzi, aby ich bliscy nie musieli cierpieć przez ich utratę.

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują?

Ambitna, szczera, uśmiechnięta.

Co jest największym, dotychczasowym sukcesem?

Złoty medal na Mistrzostwach Polski Juniorek w piłce ręcznej plażowej, a także brązowy medal na Mistrzostwach Polski w piłce ręcznej plażowej kobiet.

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą?

Najfajniejsze w byciu kobietą jest delikatność, którą mamy, a zarazem wielka siła i niezależność. Kobiety są niezwykle silne psychicznie, ale mimo to potrafią zachować klasę i urok.

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej?

Kiedy straciłam bliską mi osobę, wtedy zrozumiałam, że trzeba cieszyć się z każdej spędzonej razem chwili, każdy ma czasami gorsze dni i nie należy patrzeć w tył, tylko nieustannie iść do przodu. Przede wszystkim, nigdy nie wiemy kiedy będą nasze ostatnie dni i nie ma co tracić czas na konflikty i negatywną energię.

Gdzie widzisz się za 10 lat?

Za 10 lat widzę się jako kobieta spełniająca się w swoim wymarzonym zawodzie, u boku miłości mojego życia i z jakimś słodkim pieskiem 🙂

Jakie cechy charakteru chciałabyś w sobie zmienić i dlaczego?

Chciałabym mniej przejmować się sytuacjami, które nie są ode mnie zależne, nie możemy mieć wszystkiego i nie zawsze każda rzecz musi iść po naszej myśli.

Jesteś wyjątkowa, ponieważ… ?

Czuje się wyjątkowa, ponieważ akceptuje siebie i swoje wady, jestem wyrozumiała i dobrze radzę sobie w trudnych sytuacjach, zachowuje chłodna głowę i podchodzę do życia na luzie 🙂

Czym jest dla Ciebie „siła kobiet”?

Siła kobiet to przede wszystkim wiara w to, ze kobiety nie są słabsze od płci przeciwnej, mogą wykonywać te same czynności, jest to walka o feminizm i traktowanie na równi, kobiety chcą pokazać, ze sa niezniszczalne. Nie jesteśmy gorsze, wszystkie jesteśmy takie same i możemy więcej niż innym się wydaje. Jest to wewnętrzna jak i zewnętrzna walka o to co się dzieje, a mianowicie: kobiety są tłumione i są porównywane do kanonu piękności, a to nie to jest najważniejsze. Siła tkwi w tym, aby przezwyciężyć to i pokazać, ze jesteśmy piękne zarówno w środku jak i na zewnątrz.