Data urodzenia – 14/05/1999 || Miejscowość – Wołomin

O sobie:

Jestem studentką studiów magisterskich na kierunku finanse i rachunkowość. Staram się łączyć studia z pracą zawodową i na razie całkiem nieźle mi to wychodzi. Jestem ambitna i towarzyska. Bardzo lubię spotykać się ze znajomymi i aktywnie spędzać wolny czas.

Dlaczego wzięłaś udział w konkursie?

Odkąd pamiętam zarówno rodzina jak i znajomi komplementowali moją urodę i namawiali do startu w konkursie piękności. Dodatkowo bardzo dobrze czuję się przed kamerą i w obiektywie. Gdy oglądam pokazy mody w telewizji to czuje, że to coś dla mnie!

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss m. st. Warszawy?

Uważam, że jestem fotogeniczna i bardzo pewna siebie. Jestem gotowa dać z siebie wszystko i udowodnić w trakcie trwania konkursu, że jestem najlepszą kandydatką do tego tytułu.

Jaka jest idealna Miss?

Uważam, że idealna miss to nie tylko kobieta piękna i ładnie wyglądająca w trakcie sesji i na wybiegach, ale także inteligentna. Miss z racji swojego tytułu staje się osobą medialną i jestem zdania, że żeby godnie reprezentować ten tytuł powinna mieć do zaoferowania fanom coś więcej oprócz wyglądu. Uważam, że udaje mi się łączyć oba z tych aspektów.

Jakie jest Twoje największe marzenie?

Chciałabym, żeby moi bliscy byli zdrowi i szczęśliwi. Wszystko inne to kwestie poboczne, które przyjdą z czasem.

Kto jest Twoim autorytetem?

Moim największym autorytetem jest moja mama. To wspaniała kobieta, która przedkłada dobro i szczęście swojej rodziny ponad swoje. Dodatkowo udaje jej się stworzyć dom pełen miłości, w który cała rodzina znajduje swoją bezpieczną przystań.

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czym chciałabyś być?

Chciałabym być ptakiem. Wolnym zwierzęciem, które potrafi latać i może się udać w każde miejsce, do którego tylko zapragnie.

Jaką supermoc chciałabyś mieć?

Uleczanie, aby móc zapewnić zdrowie swoim bliskim.

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują?

Ambitna, zdeterminowana, pewna siebie.

Co jest największym, dotychczasowym sukcesem?

Sprawienie, że moja mama jest ze mnie dumna. Jak wcześniej wspomniałam, jest moim największym autorytetem i jej zdanie jest dla mnie bardzo ważne. W przyszłości chciałabym być jak ona.

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą?

Najfajniejsze w byciu kobietą jest to, że potrafimy chłodno ocenić sytuacje i chociaż często wpływają na nas emocje to koniec końców działamy mniej pochopnie niż mężczyźni.

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej?

Na szczęście do tej pory nie doświadczyłam większych negatywnych zdarzeń w życiu, ale staram się uczyć i wyciągać wnioski z wydarzeń z życia moich bliskich. Dzięki temu wiem, że jedna z najważniejszych rzeczy w życiu jest wytrwałość w dążeniu do wyznaczonego celu.

Gdzie widzisz się za 10 lat?

Jako silna i odważna kobieta, która nie boi się podejmować ryzyka i walczy o swoje wartości i ideały.

Jakie cechy charakteru chciałabyś w sobie zmienić i dlaczego?

Chciałabym móc trochę bardziej skupić się na swoich potrzebach, ponieważ bardzo często przedkładam potrzeby innych ponad swoje.

Jesteś wyjątkowa, ponieważ… ?

Uważam, że każdy człowiek jest wyjątkowy na swój sposób, a pojęcie wyjątkowości jest zależne od tego czego w danej osobie poszukują w danym momencie inni. I tak w ten sposób każdy jest wyjątkowej dla odpowiedniej osoby lub grupy ludzi.

Czym jest dla Ciebie „siła kobiet”?

Siła kobiet jest dla mnie pojęciem, które reprezentuje całokształt solidarności i walki kobiet o swoje prawa na przestrzeni lat.